Sprawne zarządzanie firmą
  i projektami w jednym miejscu!
Zobacz plany taryfowe Załóż darmowe konto w 2 minuty!

Co umożliwia mi Teamstero?

Zarządzanie projektami

Teamstero ułatwia zarządzanie projektami poprzez system definiowania zadań i kamieni milowych, które mogą być przypisywane do poszczególnych pracowników.

Zdefiniowane zadania można automatycznie przedstawić w formie wykresu Gantt-a.

Dowiedz się więcej »

Zarządzanie zasobami

Zarządzanie niektórymi zasobami firmowymi może odbywać się poprzez wygodny w obsłudze kalendarz.

Umożliwia on pracownikom rezerwacje terminów wykorzystania wspólnych zasobów firmowych, takich jak samochody, sale seminaryjne, rzutniki multimedialne itp.

Dowiedz się więcej »

Współdzielenie plików

Pliki związane z projektami jak i inne dokumenty firmowe przechowywane są w centralnym repozytorium dokumentów, co ułatwia zdalną współpracę i współdzielenie dokumentów on-line.

System uprawnień zapewnia, że osoby niepowołane nie będą miały do nich dostępu.

Dowiedz się więcej »

Wersjonowanie plików

Dla każdego pliku przechowywane są jego poprzednie wersje, które są tworzone automatycznie,więc w dowolnym momencie, można cofnąć naniesione zmiany i wrócić do stanu z przeszłości.

Mechanizm blokowania plików, umożliwia pracę nad nimi wielu osobom jednocześnie.

Dowiedz się więcej »

Wyszukiwarka pełnotekstowa

Zaawansowana wyszukiwarka pełnotekstowa umożliwia przeszukanie zawartości plików w wielu popularnych formatach pod kątem podanej frazy.

Uwzględniane są reguły gramatyczne języka i formy fleksyjne wyrazów, więc w wynikach wyszukiwania na pewno znajdzie się poszukiwany dokument, nawet jeśli zwrot użyty do wyszukiwania był tylko przybliżony.

Dowiedz się więcej »

Portal firmowy

Dostęp do funkcjonalności serwisu odbywa się z wykorzystaniem przeglądarki internetowej więc zbędne staje się instalowanie jakichkolwiek programów.

Umożliwia pracę z dowolnego miejsca na świecie, z wykorzystaniem dowolnego komputera czy urządzenia mobilnego, bez przenoszenia czy przesyłania e-mailem jakichkolwiek plików.

Dowiedz się więcej »

Wspólna książka adresowa

Zastosowanie wspólnej książki adresowej umożliwia łatwe współdzielenie kontaktów, a dostęp do niej z wykorzystaniem przeglądarki internetowej z poziomu laptopa, smartfonu czy innego urządzenia mobilnego zapewnia, że zawsze masz ze sobą najbardziej aktualne dane kontaktowe.

Książkę adresową można eksportować w popularnym formacie VCard.

Dowiedz się więcej »

Kalendarz

Firmowy kalendarz zawiera nie tylko kamienie milowe i zadania w projektach, ale także automatycznie uwzględnia odnotowane w prywatnych kalendarzach urlopy i delegacje pracowników, ułatwiając organizację zebrań, czy szybkie określenie terminu wykonania konkretnych działań.

Dowiedz się więcej »

Zdalna współpraca nigdy nie była taka łatwa!