Sprawne zarządzanie firmą
  i projektami w jednym miejscu!
Zobacz plany taryfowe Załóż darmowe konto w 2 minuty!

Wybierz swój plan:

Plan Optimum - idealne rozwiązanie dla małych firm

Jeśli zdarzyło Ci się zastanawiać nad stanem realizowanych projektów, możliwymi opóźnieniami i związanymi z tym konsekwencjami na pewno docenisz możliwość zarządzania projektami z wykorzystaniem przypisywania zadań i diagramami Gantt-a. Jeżeli Twój zespół nagle rozrósł się do rozmiarów utrudniających sprawną komunikację i wymianę idei, jeżeli borykasz się z problemem nieoptymalnego wykorzystania zasobów, które albo są oblegane, albo całkowicie nieużywane, jeżeli w Twojej firmie nagle pojawiło się wiele wykluczających się wersji dokumentów, to znak, że czas ponownie zaprowadzić ład i porządek. Wypróbuj Teamstero a przekonasz się, że nie musisz już więcej poświęcać tyle czasu na próby zaprowadzenia porządku. Pozwól, aby Twoja firma powróciła na ścieżkę dynamicznego rozwoju, a nie dusiła się pod własnym ciężarem!

Plan Basic - stworzony dla freelancerów

Jeśli nie pracujesz nad wieloma projektami jednocześnie, nie masz potrzeby wykorzystywania zaawansowanego planowania projektów czy współpracy w licznym zespole rozważ plan Basic w Teamstero. Zalety Teamstero są wielorakie - możesz współdzielić wyniki swojej pracy z klientami, korzystać ze zdalnej archiwizjacji, wersjonowania i przeszukiwania plików. Pozwoli Ci to pracować z dowolnego miejsca na świecie nie ryzykując utraty danych w przypadku awarii bądź utraty komputera, ułatwi synchronizację plików pomiędzy wieloma komputerami czy umożliwi odtworzenie poprzedniej wersji dokumentów, nad którymi pracujesz. Wypróbuj Teamstero już dziś!

Plan Premium - kompleksowa obsługa firmy na najwyższym poziomie

Dobra współpraca w dużych zespołach to wyzwanie samo w sobie. Jak przedyskutować możliwe rozwiązania problemu, gdy część zespołu pracuje w innej lokalizacji, albo właśnie przebywa na służbowym wyjeździe? Jak przeszukać tysiące dokumentów na setkach komputerów, aby znaleźć ten właściwy? Jak sprawić, aby ustalenia ustne czy niespodziewane idee nie zostały zapomniane? Jak odtworzyć stan ważnych dokumentów firmowych z przeszłości? Jak sprawnie współpracować w wiele osób nad jednym plikiem i jak zapewnić, aby dostęp do niego miały tylko upoważnione osoby? Na te wszystkie problemy wypróbuj Teamstero, system ułatwiający zdalną współpracę, oferujący niespotykane na rynku polskim funkcjonalności: zdalne repozytorium dokumentów z wersjonowaniem, blokowaniem i wyszukiwaniem pełnotekstowym przy użyciu wyszukiwarki, która rozumie zawiłości języka polskiego, automatycznymi wykresami Gantt-a dla projektów, tworzonymi na podstawie przydzielonych zadań, czy kalendarzami projektów z odnotowanymi zadaniami i kamieniami milowymi. Wypróbuj Teamstero jako swój firmowy portal, a opisane problemy staną się przeszłością!