Dostępne plany taryfowe:

Plan Basic

39,99zl/mc

  • - 5 projektów
  • - 10 użytkowników
  • - 5.00 GB

Wyprobuj 14 dni za darmo!

Wybierz plan

Plan Premium

89,99zl/mc

  • - 100 projektów
  • - 100 użytkowników
  • - 50.00 GB

Wyprobuj 14 dni za darmo!

Wybierz plan

Plan Optimum

59,99zl/mc

  • - 15 projektów
  • - 25 użytkowników
  • - 20.00 GB

Wyprobuj 14 dni za darmo!

Wybierz plan
Podane ceny sa cenami netto

Wybierz swoj plan:

Plan Optimum - idealne rozwiązanie dla małych firm

Jeśli zdarzyło Ci się zastanawiać nad stanem realizowanych projektów, możliwymi opóźnieniami i związanymi z tym konsekwencjami na pewno docenisz możliwość zarządzania projektami z wykorzystaniem przypisywania zadań i diagramami Gantt-a. Jeżeli Twój zespół nagle rozrósł się do rozmiarów utrudniających sprawną komunikację i wymianę idei, jeżeli borykasz się z problemem nieoptymalnego wykorzystania zasobów, które albo są oblegane, albo całkowicie nieużywane, jeżeli w Twojej firmie nagle pojawiło sie wiele wykluczających się wersji dokumentów, to znak, że czas ponownie zaprowadzic ład i porzadek. Wypróbuj Teamstero a przekonasz się, że nie musisz już więcej poświęcać tyle czasu na próby zaprowadzenia porządku. Pozwól, aby Twoja firma powróciła na ścieżkę dynamicznego rozwoju, a nie dusiła się pod własnym ciężarem!

Plan Basic - stworzony dla freelancerow

Jeśli nie pracujesz nad wieloma projektami jednocześnie, nie masz potrzeby wykorzystywania zaawansowanego planowania projektów czy współpracy w licznym zespole rozważ plan Basic w Teamstero. Zalety Teamstero są wielorakie - możesz współdzielić wyniki swojej pracy z klientami, korzystać ze zdalnej archiwizjacji, wersjonowania i przeszukiwania plików. Pozwoli Ci to pracować z dowolnego miejsca na świecie nie ryzykujac utraty danych w przypadku awarii bądź utraty komputera, ułatwi synchronizację plików pomiędzy wieloma komputerami czy umożliwi odtworzenie poprzedniej wersji dokumentów, nad którymi pracujesz. Wypróbuj Teamstero juz dziś!

Plan Premium - kompleksowa obsługa firmy na najwyższym poziomie

Dobra współpraca w dużych zespołach to wyzwanie samo w sobie. Jak przedyskutować moćliwe rozwiązania problemu, gdy część zespołu pracuje w innej lokalizacji, albo właśnie przebywa na służbowym wyjeździe? Jak przeszukać tysiące dokumentów na setkach komputerów, aby znależć ten własciwy? Jak sprawić, aby ustalenia ustne czy niespodziewane idee nie zostały zapomniane? Jak odtworzyć stan ważnych dokumentów firmowych z przeszłości? Jak sprawnie współpracować w wiele osób nad jednym plikiem i jak zapewnić, aby dostęp do niego miały tylko upoważnione osoby? Na te wszystkie problemy wypróbuj Teamstero, system ułatwiający zdalną współpracę, oferujący niespotykane na rynku polskim funkcjonalności: zdalne repozytorium dokumentów z wersjonowaniem, blokowaniem i wyszukiwaniem pełnotekstowym przy użyciu wyszukiwarki, która rozumie zawiłosci języka polskiego, automatycznymi wykresami Gantt-a dla projektów, tworzonymi na podstawie przydzielonych zadań, czy kalendarzami projektów z odnotowanymi zadaniami i kamieniami milowymi. Wypróbuj Teamstero jako swoj firmowy portal, a opisane problemy stanę się przeszłoscią!